Städar i Granbergsdal på förskolan

Städlista Förskola VT-18

v.2
Tisdag Dorinda & Wilhelm Berge
Onsdag Vera Westholm
Torsdag Anton Varg
Fredag Ludwig Andersson

v.3
Måndag Alma Sundell
Tisdag Lea Johansson
Onsdag Tiger, Humlan & Bi Hollsten
Torsdag Evelina Folkesson
Fredag Ronja & Mio Åström

v.4
Måndag Aronas Jonikas
Tisdag Milton Merkelbach
Onsdag Philip, Ludwig & Edward Jansson Toftling
Torsdag Julia & Ellen Skogman
Fredag Axel & Tyra Berggren

v.5
Måndag Rebecca & Isabelle Hedman
Tisdag Signe & Astrid Sundelin
Onsdag Charlie, Pella & Bosse Thunberg
Torsdag Malte Hjelm
Fredag Leija & Deliah Haglund

v.6
Måndag Walter,Stina & Vera Vestin
Tisdag William Askolin
Onsdag Dorinda & Wilhelm Berge
Torsdag Vera Westholm
Fredag Anton Varg

v.7
Måndag Milton Merkelbach
Tisdag Ludwig Andersson
Onsdag Alma Sundell
Torsdag Lea Johansson
Fredag Tiger, Humlan & Bi Hollsten

v.8 SPORTLOV

v.9
Måndag Evelina Folkesson
Tisdag Axel & Tyra Berggren
Onsdag Ronja & Mio Åström
Torsdag Aronas Jonikas
Fredag Julia & Ellen Skogman

v.10
Måndag Philip, Ludwig & Edward Jansson Toftling
Tisdag Rebecca & Isabelle Hedman
Onsdag Signe & Astrid Sundelin
Torsdag Charlie, Pella & Bosse Thunberg
Fredag Malte Hjelm

v.11
Måndag Leija & Deliah Haglund
Tisdag Walter,Stina & Vera Vestin
Onsdag William Askolin
Torsdag Dorinda & Wilhelm Berge
Fredag Vera Westholm

v.12
Måndag Anton Varg
Tisdag Ludwig Andersson
Onsdag Alma Sundell
Torsdag Lea Johansson
Fredag Tiger, Humlan & Bi Hollsten

v.13 PÅSKLOV

v.14
Måndag Annandag påsk

Tisdag Ronja & Mio Åström
Onsdag Evelina Folkesson
Torsdag Axel & Tyra Berggren
Fredag Aronas Jonikas

v.15
Måndag Milton Merkelbach
Tisdag Julia & Ellen Skogman
Onsdag Philip, Ludwig & Edward Jansson Toftling
Torsdag Rebecca & Isabelle Hedman
Fredag Signe & Astrid Sundelin

v.16
Måndag Charlie, Pella & Bosse Thunberg
Tisdag Malte Hjelm
Onsdag Leija & Deliah Haglund
Torsdag Walter,Stina & Vera Vestin
Fredag William Askolin

v.17
Måndag Dorinda & Wilhelm Berge
Tisdag Vera Westholm
Onsdag Anton Varg
Torsdag Ludwig Andersson
Fredag Alma Sundell

v.18
Måndag Ronja & Mio Åström
Tisdag 1:a maj
Onsdag Lea Johansson
Torsdag Tiger, Humlan & Bi Hollsten
Fredag Evelina Folkesson

v.19
Måndag Axel & Tyra Berggren
Tisdag Aronas Jonikas
Onsdag Milton Merkelbach
Torsdag Kristi himmelfärd
Fredag Klämdag

v.20
Måndag Julia & Ellen Skogman
Tisdag Philip, Ludwig & Edward Jansson Toftling
Onsdag Rebecca & Isabelle Hedman
Torsdag Signe & Astrid Sundelin
Fredag Charlie, Pella & Bosse Thunberg

v.21
Måndag Malte Hjelm
Tisdag Leija & Deliah Haglund
Onsdag Walter,Stina & Vera Vestin
Torsdag William Askolin
Fredag Dorinda & Wilhelm Berge

v.22
Måndag Vera Westholm
Tisdag Anton Varg
Onsdag Ludwig Andersson
Torsdag Alma Sundell
Fredag Lea Johansson

v.23
Måndag Tiger, Humlan & Bi Hollsten
Tisdag Evelina Folkesson
Onsdag Sveriges nationaldag
Torsdag Aronas Jonikas
Fredag Axel & Tyra Berggren

v.24
Måndag Milton Merkelbach
Tisdag Julia & Ellen Skogman
Onsdag Ronja & Mio Åström

Ha en skön sommar!

Om man ej kan städa den dagen man blivit tilldelad så skall man först och främst försöka byta med någon annan familj, det behöver ej vara under samma vecka utan man kan byta med vemsomhelst under hela återstående listperiod.

VIKTIGT!

För allas trevnad, inte minst barnens, så är det viktigt att ni städar ert område.

 

Skulle ni inte kunna den dagen ni tilldelats så går det bra att kontakta och byta med annan familj.


OBS! Listorna är uformade för datorn och viss förskjutning i listan sker i mobilform!