Städar i Granbergsdal på skolan

Städlista Skola (GBD) VT-18

v.2
Tisdag Jennifer Kangro
Onsdag Ölund
Torsdag Wilma Toftling
Fredag Emmy Enoch

v.3
Måndag Fanny Valikainen
Tisdag Lea & Edwin Wahlsten
Onsdag Sara Bergh
Torsdag Annie Philipsson  
Fredag Haglund

v.4
Måndag Siri Pettersson
Tisdag Siri Pettersson
Onsdag Siri Pettersson
Torsdag Siri Pettersson
Fredag Siri Pettersson

v.5
Måndag Ellen & Frida Rydén
Tisdag Leo & Mijo Wind, Wilma B Grip
Onsdag Jonna & Nellie Bjurström 
Torsdag William,Mikaela,Sebastian & Viggo Andersson
Fredag Rasmus & Ebba Westholm

v.6
Måndag Jennifer Sääf
Tisdag Mia Larsson
Onsdag Elias Thelander
Torsdag Tea Fredriksson
Fredag Molly Edström

v.7
Måndag Jennifer Kangro
Tisdag Ölund
Onsdag Wilma Toftling
Torsdag Casper Johansson
Fredag Emmy Enoch

v.8 SPORTLOV

v.9
Måndag Haglund
Tisdag Fanny Valikainen
Onsdag Lea & Edwin Wahlsten
Torsdag Sara Bergh
Fredag Annie Philipsson
  
v.10
Måndag Rasmus & Ebba Westholm
Tisdag Ellen & Frida Rydén
Onsdag Leo & Mijo Wind, Wilma B Grip
Torsdag Jonna & Nellie Bjurström 
Fredag William,Mikaela,Sebastian & Viggo Andersson

v.11
Måndag Molly Edström
Tisdag Jennifer Sääf
Onsdag Mia Larsson
Torsdag Elias Thelander
Fredag Tea Fredriksson

v.12
Måndag Emmy Enoch
Tisdag Jennifer Kangro
Onsdag Ölund
Torsdag Wilma Toftling
Fredag Casper Johansson

v.13 PÅSKLOV

v.14
Måndag Annandag påsk

Tisdag Annie Philipsson  
Onsdag Fanny Valikainen
Torsdag Lea & Edwin Wahlsten
Fredag Sara Bergh

v.15
Måndag Haglund
Tisdag Rasmus & Ebba Westholm
Onsdag Ellen & Frida Rydén
Torsdag Leo & Mijo Wind, Wilma B Grip
Fredag Jonna & Nellie Bjurström
 
v.16
Måndag William,Mikaela,Sebastian & Viggo Andersson
Tisdag Jennifer Sääf
Onsdag Mia Larsson
Torsdag Elias Thelander
Fredag Molly Edström

v.17
Måndag Tea Fredriksson
Tisdag Jennifer Kangro
Onsdag Ölund
Torsdag Wilma Toftling
Fredag Emmy Enoch

v.18
Måndag Casper Johansson
Tisdag 1:a maj
Onsdag Fanny Valikainen
Torsdag Lea & Edwin Wahlsten
Fredag Sara Bergh

v.19
Måndag Annie Philipsson  
Tisdag Haglund
Onsdag Ellen & Frida Rydén
Torsdag Kristi himmelfärd
Fredag Klämdag

v.20
Måndag Leo & Mijo Wind, Wilma B Grip
Tisdag Jonna & Nellie Bjurström 
Onsdag William,Mikaela,Sebastian & Viggo Andersson
Torsdag Rasmus & Ebba Westholm
Fredag Jennifer Sääf

v.21
Måndag Oliwer Pettersson
Tisdag Oliwer Pettersson
Onsdag Oliwer Pettersson
Torsdag Oliwer Pettersson
Fredag Oliwer Pettersson

v.22
Måndag Mia Larsson
Tisdag Elias Thelander
Onsdag Tea Fredriksson
Torsdag Molly Edström
Fredag Jennifer Kangro

v.23
Måndag Ölund
Tisdag Wilma Toftling
Onsdag Sveriges nationaldag
Torsdag Casper Johansson
Fredag Emmy Enoch

v.24
Måndag Fanny Valikainen
Tisdag Lea & Edwin Wahlsten
Onsdag Sara Bergh

Ha en skön sommar!

Om man ej kan städa den dagen man blivit tilldelad så skall man först och främst försöka byta med någon annan familj, det behöver ej vara under samma vecka utan man kan byta med vemsomhelst under hela återstående listperiod.
 

VIKTIGT!

För allas trevnad, inte minst barnens, så är det viktigt att ni städar ert område.

 

Skulle ni inte kunna den dagen ni tilldelats så går det bra att kontakta och byta med annan familj.


OBS! Listorna är uformade för datorn och viss förskjutning i listan sker i mobilform!