Städar på Lonnhyttan

Städlista Lonnhyttan VT-18

v.2
Tisdag Theo Rehnström
Onsdag John Brant 
Torsdag Caroline Gustafsson 
Fredag Neo Hökemyr 

v.3
Måndag Emma Larsson
Tisdag Ludwig & William Dollerup
Onsdag Sofia & Filip Östlund
Torsdag Melvin & Nellie Jatko
Fredag Tindra & Elias Bogren

v.4
Måndag Joline & Felicia Jensen
Tisdag Olivia & Mikaela Mathiasson
Onsdag Elvin Granéll
Torsdag Simon Kärnegård
Fredag Mamie & Maisie Axelsson

v.5
Måndag Ella Lindvall
Tisdag Mollie & Lukas Niskakoski 
Onsdag Nino & Kevin Karlsson
Torsdag Charlie Johansson
Fredag Mira Vilson

v.6
Måndag Kevin C, Freja & Enya Hultman
Tisdag Ida & Mia Karlsson
Onsdag Imma Andersson
Torsdag Emrik & Iselin Johnsén
Fredag Sigvard Åberg
   
v.7
Måndag Sixten Karlsson  
Tisdag Linnea, Elin & Viktor Skoglund  
Onsdag Love & Lovisa Axelsson
Torsdag Jonathan M/H & Felix & Elsa Martinsson
Fredag Junie Westgaard
  
v.8 SPORTLOV

v.9
Måndag Alvin Callyer
Tisdag Rasmus & Sebastian Bäckström   
Onsdag Zoe Larsson
Torsdag Erica Karlsson  
Fredag Nille Albertsson

v.10
Måndag Neo Hökemyr 
Tisdag Axel & Albin Hultman
Onsdag Theo Rehnström
Torsdag John Brant 
Fredag Caroline Gustafsson
 
v.11
Måndag Ludwig & William Dollerup
Tisdag Sofia & Filip Östlund
Onsdag Melvin & Nellie Jatko
Torsdag Tindra & Elias Bogren
Fredag Emma Larsson

v.12
Måndag Olivia & Mikaela Mathiasson
Tisdag Elvin Granéll
Onsdag Simon Kärnegård
Torsdag Mamie & Maisie Axelsson
Fredag Joline & Felicia Jensen

v.13 PÅSKLOV

v.14

Måndag Annandag påsk
Tisdag Ella Lindvall
Onsdag Mollie & Lukas Niskakoski 
Torsdag Nino & Kevin Karlsson
Fredag Charlie Johansson

v.15
Måndag Mira Vilson
Tisdag Kevin C, Freja & Enya Hultman
Onsdag Ida & Mia Karlsson
Torsdag Imma Andersson
Fredag Emrik & Iselin Johnsén

v.16
Måndag Sigvard Åberg   
Tisdag Sixten Karlsson  
Onsdag Linnea, Elin & Viktor Skoglund  
Torsdag Love & Lovisa Axelsson
Fredag Jonathan M/H & Felix & Elsa Martinsson

v.17
Måndag Junie Westgaard  
Tisdag Alvin Callyer
Onsdag Rasmus & Sebastian Bäckström   
Torsdag Zoe Larsson
Fredag Erica Karlsson
  
v.18
Måndag Nille Albertsson
Tisdag 1:a maj
Onsdag Axel & Albin Hultman
Torsdag Theo Rehnström
Fredag John Brant 

v.19
Måndag Caroline Gustafsson 
Tisdag Neo Hökemyr 
Onsdag Emma Larsson
Torsdag Kristi himmelfärd
Fredag Klämdag


v.20
Måndag Ludwig & William Dollerup
Tisdag Sofia & Filip Östlund
Onsdag Melvin & Nellie Jatko
Torsdag Tindra & Elias Bogren
Fredag Simon Kärnegård

v.21
Måndag Joline & Felicia Jensen
Tisdag Olivia & Mikaela Mathiasson
Onsdag Elvin Granéll
Torsdag Mamie & Maisie Axelsson
Fredag Ella Lindvall

v.22
Måndag Mira Vilson
Tisdag Kevin C, Freja & Enya Hultman
Onsdag Nino & Kevin Karlsson
Torsdag Charlie Johansson
Fredag Mollie & Lukas Niskakoski
 
v.23
Måndag Ida & Mia Karlsson
Tisdag Imma Andersson
Onsdag Sveriges nationaldag
Torsdag Emrik & Iselin Johnsén
Fredag Sigvard Åberg
   
v.24
Måndag Sixten Karlsson  
Tisdag Linnea, Elin & Viktor Skoglund  
Onsdag Love & Lovisa Axelsson

Ha en skön sommar!

Om man ej kan städa den dagen man blivit tilldelad så skall man först och främst försöka byta med någon annan familj, det behöver ej vara under samma vecka utan man kan byta med vemsomhelst under hela återstående listperiod.

VIKTIGT!

För allas trevnad, inte minst barnens, så är det viktigt att ni städar ert område.

 

Skulle ni inte kunna den dagen ni tilldelats så går det bra att kontakta och byta med annan familj.


OBS! Listorna är uformade för datorn och viss förskjutning i listan sker i mobilform!