Städar i Granbergsdal på förskolan

 VT-19 (Uppladdad 4/1-.19)

v.2
Måndag Malte & Nora Hjelm
Tisdag William Askolin
Onsdag Dorinda Berge
Torsdag Vera & Max Westholm
Fredag Isak Broström, Ella & Molly Lindvall

v.3
Måndag Anton & Oliver Varg
Tisdag Alma Sundell
Onsdag Lea & Lo-i Kilenius
Torsdag Are & Halvar Hellqvist
Fredag Evelina Folkesson

v.4
Måndag Ronja & Mio Åström
Tisdag Axel & Tyra Berggren
Onsdag Milton Merkelbach
Torsdag Julia & Ellen Skogman
Fredag Philip, Ludwig & Edward Jansson Toftling

v.5
Måndag Rebecca & Isabelle Hedman
Tisdag Signe & Astrid Sundelin
Onsdag Charlie, Pella & Bosse Thunberg
Torsdag Malte & Nora Hjelm
Fredag Vera & Max Westholm

v.6
Måndag Dorinda Berge
Tisdag Anton & Oliver Varg
Onsdag Isak Broström, Ella & Molly Lindvall
Torsdag William Askolin
Fredag Lea & Lo-i Kilenius

v.7
Måndag Evelina Folkesson
Tisdag Are & Halvar Hellqvist
Onsdag Alma Sundell
Torsdag Ronja & Mio Åström
Fredag Axel & Tyra Berggren

v.8 SPORTLOV

v.9
Måndag Rebecca & Isabelle Hedman
Tisdag Milton Merkelbach
Onsdag Philip, Ludwig & Edward Jansson Toftling
Torsdag Julia & Ellen Skogman
Fredag William Askolin

v.10
Måndag Charlie, Pella & Bosse Thunberg
Tisdag Malte & Nora Hjelm
Onsdag Dorinda Berge
Torsdag Signe & Astrid Sundelin
Fredag Lea & Lo-i Kilenius

v.11
Måndag Vera & Max Westholm
Tisdag Anton & Oliver Varg
Onsdag Alma Sundell
Torsdag Isak Broström, Ella & Molly Lindvall
Fredag Evelina Folkesson

v.12
Måndag Are & Halvar Hellqvist
Tisdag Ronja & Mio Åström
Onsdag Milton Merkelbach
Torsdag Axel & Tyra Berggren
Fredag Rebecca & Isabelle Hedman

v.13
Måndag Philip, Ludwig & Edward Jansson Toftling
Tisdag Charlie, Pella & Bosse Thunberg
Onsdag Signe & Astrid Sundelin
Torsdag Julia & Ellen Skogman
Fredag Malte & Nora Hjelm

v.14
Måndag William Askolin
Tisdag Dorinda Berge
Onsdag Vera & Max Westholm
Torsdag Isak Broström, Ella & Molly Lindvall
Fredag Anton & Oliver Varg

v.15
Måndag Alma Sundell
Tisdag Lea & Lo-i Kilenius
Onsdag Are & Halvar Hellqvist
Torsdag Evelina Folkesson
Fredag Ronja & Mio Åström

v.16 PÅSKLOV

v.17
Måndag Annandag Påsk

Tisdag Axel & Tyra Berggren
Onsdag Milton Merkelbach
Torsdag Julia & Ellen Skogman
Fredag Philip, Ludwig & Edward Jansson Toftling

v.18
Måndag Rebecca & Isabelle Hedman
Tisdag Signe & Astrid Sundelin
Onsdag Första Maj
Torsdag Charlie, Pella & Bosse Thunberg
Fredag Malte & Nora Hjelm

v.19
Måndag Dorinda Berge
Tisdag Isak Broström, Ella & Molly Lindvall
Onsdag William Askolin
Torsdag Vera & Max Westholm
Fredag Anton & Oliver Varg

v.20
Måndag Evelina Folkesson
Tisdag Are & Halvar Hellqvist
Onsdag Alma Sundell
Torsdag Lea & Lo-i Kilenius
Fredag Ronja & Mio Åström

v.21
Måndag Philip, Ludwig & Edward Jansson Toftling
Tisdag Axel & Tyra Berggren
Onsdag Julia & Ellen Skogman
Torsdag Milton Merkelbach
Fredag Rebecca & Isabelle Hedman

v.22
Måndag Dorinda Berge
Tisdag Charlie, Pella & Bosse Thunberg
Onsdag Signe & Astrid Sundelin
Torsdag Kristi himmelfärdsdag
Fredag Studiedag


v.23
Måndag William Askolin
Tisdag Malte & Nora Hjelm
Onsdag Isak Broström, Ella & Molly Lindvall
Torsdag Sveriges Nationaldag
Fredag Studiedag


v.24
Måndag Lea & Lo-i Kilenius
Tisdag Alma Sundell
Onsdag Anton & Oliver Varg

Ha en skön sommar!

Om man ej kan städa den dagen man blivit tilldelad så skall man först och främst försöka byta med någon annan familj, det behöver ej vara under samma vecka utan man kan byta med vemsomhelst under hela återstående listperiod.


VIKTIGT!

För allas trevnad, inte minst barnens, så är det viktigt att ni städar ert område.

 

Skulle ni inte kunna den dagen ni tilldelats så går det bra att kontakta och byta med annan familj.


OBS! Listorna är uformade för datorn och viss förskjutning i listan sker i mobilform!