Städar i Granbergsdal på skolan

VT-19 (Uppladdad 4/1-19)

v.2
Tisdag Mia Larsson
Onsdag Elias Thelander
Torsdag Molly Edström
Fredag Tea Fredriksson

v.3
Måndag Fanny Valikainen
Tisdag Fanny Valikainen 
Onsdag Fanny Valikainen 
Torsdag Fanny Valikainen
Fredag Fanny Valikainen

v.4
Måndag Jennifer Kangro
Tisdag Aronas Jonikas
Onsdag Leija & Deliah Haglund
Torsdag Ronja Hoffman
Fredag Ölund

v.5
Måndag Tiger, Humlan & Bi Hollsten
Tisdag Sara Bergh
Onsdag Annie Philipsson  
Torsdag Ellen & Frida Rydén
Fredag Lea & Edwin Wahlsten

v.6
Måndag Leo, Lykke & Mijo Wind, Wilma B Grip
Tisdag Jonna & Nellie Bjurström 
Onsdag Sigvard Åberg   
Torsdag Junie Westgaard  
Fredag Haglund

v.7
Måndag Olivia & Mikaela Mathiasson
Tisdag Rasmus & Ebba Westholm
Onsdag Ludwig Andersson
Torsdag Mia Larsson
Fredag Michaela,Sebastian & Viggo Andersson

v.8 SPORTLOV

v.9

Måndag Elias Thelander
Tisdag Molly Edström
Onsdag Jennifer Kangro
Torsdag Aronas Jonikas
Fredag Tea Fredriksson

v.10
Måndag Siri Pettersson 
Tisdag Siri Pettersson 
Onsdag Siri Pettersson 
Torsdag Siri Pettersson 
Fredag Siri Pettersson 

v.11
Måndag Leija & Deliah Haglund
Tisdag Ronja Hoffman
Onsdag Tiger, Humlan & Bi Hollsten
Torsdag Sara Bergh
Fredag Ölund

v.12
Måndag Annie Philipsson  
Tisdag Ellen & Frida Rydén
Onsdag Leo, Lykke & Mijo Wind, Wilma B Grip
Torsdag Jonna & Nellie Bjurström 
Fredag Lea & Edwin Wahlsten

v.13
Måndag Sigvard Åberg   
Tisdag Junie Westgaard  
Onsdag Olivia & Mikaela Mathiasson
Torsdag Rasmus & Ebba Westholm
Fredag Haglund

v.14
Måndag Ludwig Andersson
Tisdag Mia Larsson
Onsdag Elias Thelander
Torsdag Molly Edström
Fredag Michaela,Sebastian & Viggo Andersson

v.15
Måndag Ronja Hoffman
Tisdag Jennifer Kangro
Onsdag Aronas Jonikas
Torsdag Leija & Deliah Haglund
Fredag Tea Fredriksson

v.16 PÅSKLOV

v.17
Måndag Annandag påsk

Tisdag Tiger, Humlan & Bi Hollsten
Onsdag Sara Bergh
Torsdag Annie Philipsson  
Fredag Ölund

v.18
Måndag Ellen & Frida Rydén
Tisdag Leo, Lykke & Mijo Wind, Wilma B Grip
Onsdag Första Maj
Torsdag Jonna & Nellie Bjurström 
Fredag Sigvard Åberg 
  
v.19
Måndag Junie Westgaard  
Tisdag Olivia & Mikaela Mathiasson
Onsdag Rasmus & Ebba Westholm
Torsdag Ludwig Andersson
Fredag Haglund

v.20
Måndag Mia Larsson
Tisdag Elias Thelander
Onsdag Molly Edström
Torsdag Jennifer Kangro
Fredag Tea Fredriksson

v.21
Måndag Aronas Jonikas
Tisdag Leija & Deliah Haglund
Onsdag Ronja Hoffman
Torsdag Tiger, Humlan & Bi Hollsten
Fredag Ölund

v.22
Måndag Sara Bergh
Tisdag Annie Philipsson  
Onsdag Lea & Edwin Wahlsten
Torsdag Kristi himmelfärd
Fredag Studiedag

v.23

Måndag Ellen & Frida Rydén
Tisdag Leo, Lykke & Mijo Wind, Wilma B Grip
Onsdag Jonna & Nellie Bjurström 
Torsdag Sveries Nationaldag
Fredag Studiedag

v.24

Måndag Sigvard Åberg   
Tisdag Junie Westgaard  
Onsdag Olivia & Mikaela Mathiasson

Ha en skön sommar!

Om man ej kan städa den dagen man blivit tilldelad så skall man först och främst försöka byta med någon annan familj, det behöver ej vara under samma vecka utan man kan byta med vemsomhelst under hela återstående listperiod.


VIKTIGT!

För allas trevnad, inte minst barnens, så är det viktigt att ni städar ert område.

 

Skulle ni inte kunna den dagen ni tilldelats så går det bra att kontakta och byta med annan familj.


OBS! Listorna är uformade för datorn och viss förskjutning i listan sker i mobilform!