Städar på Lonnhyttan

 VT-19 (uppladdad 4/1-19)

v.2
Måndag Joline & Felicia Jensen
Tisdag Elvin Granéll
Onsdag Simon & Selma Kärnegård  
Torsdag Mamie & Maisie Axelsson
Fredag Mollie & Lukas Niskakoski 
  
v.3
Måndag William Augustsson
Tisdag Oskar & Meja Kjellholm
Onsdag Cornelia, Nelly & Noah Gherghel
Torsdag Nino & Kevin Karlsson
Fredag Charlie Johansson
 
v.4
Måndag Mira Vilson
Tisdag Kevin Carlstedht
Onsdag Ida & Mia Karlsson
Torsdag Imma Andersson
Fredag Emrik & Iselin Johnsén

v.5
Måndag Linnea, Elin & Viktor Skoglund  
Tisdag Felix & Elsa Martinsson
Onsdag Alvin Callyer
Torsdag Rasmus & Sebastian Bäckström   
Fredag Love Axelsson

v.6
Måndag Zoe, Cleo & Rasmus Larsson 
Tisdag Erica Karlsson  
Onsdag Nille Albertsson
Torsdag Axel & Albin Hultman
Fredag Theo & Felicia Rehnström

v.7
Måndag Emma Larsson
Tisdag Caroline Gustafsson 
Onsdag Neo Hökemyr 
Torsdag Ludwig & William Dollerup
Fredag John Brant 

v.8 SPORTLOV


v.9

Måndag Sofia & Filip Östlund
Tisdag Tindra & Elias Jonsson Bogren, Milla Jonsson   
Onsdag Joline & Felicia Jensen
Torsdag Elvin Granéll  
Fredag Simon & Selma Kärnegård

v.10
Måndag Mamie & Maisie Axelsson
Tisdag Mollie & Lukas Niskakoski 
Onsdag William Augustsson 
Torsdag Oskar & Meja Kjellholm
Fredag Hugo Enqvist

v.11
Måndag Cornelia, Nelly & Noah Gherghel
Tisdag Nino & Kevin Karlsson
Onsdag Charlie Johansson
Torsdag Mira Vilson
Fredag Kevin Carlstedht
 

v.12
Måndag Ida & Mia Karlsson 
Tisdag Imma Andersson
Onsdag Emrik & Iselin Johnsén
Torsdag Linnea, Elin & Viktor Skoglund  
Fredag  Felix & Elsa Martinsson

v.13
Måndag Alvin Callyer
Tisdag Rasmus & Sebastian Bäckström   
Onsdag Zoe, Cleo & Rasmus Larsson
Torsdag Felix & Elsa Martinsson
Fredag Love Axelsson

v.14
Måndag Alvin Callyer
Tisdag Rasmus & Sebastian Bäckström   
Onsdag Zoe, Cleo & Rasmus Larsson
Torsdag Erica Karlsson  
Fredag Nille Albertsson

v.15
Måndag Axel & Albin Hultman
Tisdag Theo & Felicia Rehnström
Onsdag Caroline Gustafsson 
Torsdag Neo Hökemyr 
Fredag John Brant 

v.16 PÅSKLOV

v.17
Måndag Annandag påsk
Tisdag Emma Larsson
Onsdag Ludwig & William Dollerup
Torsdag Sofia & Filip Östlund
Fredag Tindra & Elias Jonsson Bogren, Milla Jonsson
 
v.18
Måndag Joline & Felicia Jensen
Tisdag Elvin Granéll
Onsdag 1:a maj
Torsdag Simon & Selma Kärnegård
Fredag Mamie & Maisie Axelsson

v.19
Måndag Mollie & Lukas Niskakoski 
Tisdag William Augustsson
Onsdag Oskar & Meja Kjellholm
Torsdag Hugo Enqvist
Fredag Cornelia, Nelly & Noah Gherghel

v.20
Måndag Nino & Kevin Karlsson
Tisdag Charlie Johansson
Onsdag Mira Vilson
Torsdag Kevin Carlstedht
Fredag Ida & Mia Karlsson

v.21
Måndag Imma Andersson
Tisdag Emrik & Iselin Johnsén
Onsdag Linnea, Elin & Viktor Skoglund  
Torsdag Felix & Elsa Martinsson
Fredag Love Axelsson

v.22
Måndag Alvin Callyer
Tisdag Rasmus & Sebastian Bäckström   
Onsdag Zoe, Cleo & Rasmus Larsson
Torsdag Kristi Himmelfärd
Fredag Studiedag

v.23
Måndag Erica Karlsson  
Tisdag Nille Albertsson
Onsdag Axel & Albin Hultman
Torsdag Sveriges Nationaldag
Fredag Studiedag

v.24
Måndag Theo & Felicia Rehnström
Tisdag Caroline Gustafsson 
Onsdag Neo Hökemyr 


Ha en skön sommar!

Om man ej kan städa den dagen man blivit tilldelad så skall man först och främst försöka byta med någon annan familj, det behöver ej vara under samma vecka utan man kan byta med vemsomhelst under hela återstående listperiod.

VIKTIGT!

För allas trevnad, inte minst barnens, så är det viktigt att ni städar ert område.

 

Skulle ni inte kunna den dagen ni tilldelats så går det bra att kontakta och byta med annan familj.


OBS! Listorna är uformade för datorn och viss förskjutning i listan sker i mobilform!